Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Obuwie szerokie dla dorosłych

Wprowadziliśmy do naszej oferty wspólnie z naszym Laboratorium Diagnostycznym Stóp i Postawy Ciała ComplexLAB szerokie obuwie dla dorosłych.

Obserwując rynek obuwia mamy do czynienia niestety z modelami butów wąskimi z małymi tęgościami.

Biorąc pod uwagę ponad 6 tysięcy zbadanych stóp w naszym Laboratorium, statystycznie stopy dorosłych nie mieszczą się w większości obuwia ogólnodostępnego.

Dlatego BUCIOREK wraz z Laboratorium ComplexLAB wychodzą naprzeciw potrzebom osób dorosłych i wprowadzają do sprzedaży obuwie skonstruowane na "dużych kopytach szewskich", tzn, buty szerokie z dużymi tęgościami. Dodatkowo można z nich wyjąć wkładki i zastąpić często u nas projektowanymi ortopedycznymi wkładkami indywidualnymi.

Zapewniają nieporównywalny komfort i swobodę dla stóp, a przy tym prawidłową stabilizację kątową i elastyczność ruchów propulsji podczas przetaczania stóp na podłożu.

 

 

Sklep z wyselekcjonowanym obuwiem dla dzieci BUCIOREK ma wsparcie specjalisty fizjoterapii i certyfikację zamówień odpowiednich modeli obuwia realizowane przez:

ComplexLAB

Badania dzieci i dorosłych. Innowacyjne metody obrazowania stóp, postawy ciała i analizy chodu. Monitorowanie rozwoju dzieci pod kątem biomechaniczno-ortopedycznym. Projektowanie w 3D  personalizowanych wkładek. Ocena obuwia i edukacja w tym zakresie.