Misja firmy

MISJA

Jesteśmy małżeństwem ludzi z pasją. Naszą misją jest dbanie o zdrowie małych stóp oraz poprawa świadomości rodziców w zakresie właściwego doboru obuwia.

Obecnie na rynku obuwia dziecięcego mamy do czynienia w większości z obuwiem o wadliwej konstrukcji, słabej jakości wykonania i użytych materiałów. Chcemy temu zaradzić i zaproponować profesjonalne podejście do doboru obuwia i najlepszej jakości produkty.

 

DOŚWIADCZENIE

Jest to poparte wiedzą i doświadczeniem: Jowity – specjalistki m.in. od indywidualnego doboru obuwia, użytych materiałów, konstrukcji ortopedycznej oraz Piotra - mgr fizjoterapii, specjalizującego się od wielu lat w komputerowej diagnostyce stóp i postawy ciała.
Wspólnie chcemy zwiększać świadomość rodziców i opiekunów, jeśli chodzi o fizjologię, anatomię, rozwój i bezpieczeństwo stóp dzieci. Nieustannie się uczymy w tym zakresie i chcemy tę wiedzę przekazywać dalej.
 

Dlaczego BUCIOREK?

Sklep BUCIOREK.PL powstał właśnie dlatego. Obuwie, które oferuje jest selekcjonowane przez nas przy każdej kontraktacji bardzo szczegółowo. Przez nasze ręce przechodzi za każdym razem, kiedy oglądamy nowe kolekcje danych producentów, kilkaset butów!
Jednak wybieramy selektywnie - tylko te, które spełniają nasze wymagania dotyczące m.in. konstrukcji ortopedycznej, jakości materiałów i oczywiście design`u :) Zobacz jak: tutaj.
Wieloletnie doświadczenie w pomiarach komputerowych stóp oraz badaniach przesiewowych dzieci, daje nam wiedzę, czym się kierować przy zamawianiu obuwia do sklepu.
 

Pamiętajcie:

 
BUTY NIE SĄ TYLKO MODNYM DODATKIEM ALE PRZEDE WSZYSTKIM SŁUŻĄ JAKO ELEMENT WSPIERAJĄCY PRAWIDŁOWY ROZWÓJ STÓP 

 

Zapraszamy do mądrych zakupów :)
 
 
Jowita i Piotr Chudy