Buciorek w Opolu

Wreszcie jest ! Długo wyczekiwany sklep z obuwiem dla dzieci w Opolu!

BUCIOREK to sklep z dokładnie wyselekcjonowanym obuwiem dla dzieci przez specjalistów fizjoterapeutów.

Misją BUCIORKA jest profesjonalne doradztwo w doborze obuwia i edukacja w tym zakresie rodziców, którzy mają pewność, że stópki ich dzieci będą się prawidłowo rozwijać.

Na miejscu w BUCIORKU jest Laboratorium Diagnostyczne Stóp i Postawy Ciała ComplexLAB, z którym współpracujemy i możemy liczyć na specjalistyczne konsultacje. Połączenie tych dwóch podmiotów pozwala na miejscu zapewnić super fachową pomoc i dać pewność rodzicom, że dzieci są w najlepszych rękach.

❗️ Takiego rozwiązania nie znajdziecie w Polsce ❗️

SELEKCJA OBUWIA

Obserwujemy rynek obuwia dziecięcego od dłuższego czasu. Niestety jakość wykonania, użyte materiały oraz wadliwa konstrukcja ortopedyczna większości sprzedawanych butów powodują problemy zdrowotne małych stóp. Chcemy temu zaradzić i zaproponować dzieciom i ich rodzicom profesjonalne podejście do zindywidualizowanego doboru obuwia i najlepszej jakości produkty. Jest to poparte wiedzą i doświadczeniem współpracującego z nami specjalisty z naszego Laboratorium Diagnostycznego Stóp i Postawy Ciała ComplexLAB, który certyfikuje nasze zamówienia i konsultuje dzieci, u których zauważyliśmy problem w obrębie stóp, kolan, bioder czy kręgosłupa.

DOBÓR PRZY ZAKUPIE

Dobór właściwego obuwia jest skomplikowanym procesem, który MUSI być poprzedzony dokonaniem dokładnych pomiarów stóp oraz wnętrza butów. Dostępne obuwie, mimo standaryzacji numerów, ma bardzo różne wymiary jeśli chodzi o wartości bezwzględne – jedynie pomiar w centymetrach jest precyzyjny.

Dlatego przed każdym zakupem w naszym sklepie dokonywane są dokładne pomiary obu stóp ( prawie zawsze są różnice pomiędzy stopami ) oraz wnętrza obuwia. Dodatkowo doradca może wychwycić ewentualne poważniejsze problemy zdrowotne w obrębie stóp i kończyn dolnych i zasygnalizować konieczność głębszej diagnostyki. Działania te gwarantują komfort i bezpieczeństwo rozwijających się stóp oraz spokój rodziców.

KOMFORT ZAKUPÓW

Mamy przygotowane dla dzieci zabawki, kolorowanki, układanki, tablet – wszystko po to, żeby umilić im czas zakupów i ułatwić rodzicom i doradcom dokonania pomiarów i doboru właściwego obuwia.

Dzieci często dostają gratisowe upominki do zakupionych bucików, żeby miło wspominały cały proces mierzenia, przymierzania i przekonywania.

OFERTA

W naszej ofercie znajdują się buty najlepszych polskich i światowych producentów, spełniających nasze ostre kryteria ( m.in. GEOX, Superfit, Biomecanics, Mazurek, Renbut, Memo, D.D.Step, Garvalin, Aurelka, Ponte, CMP, Attipas, Viggami, Bartek, Bobux, Kangaroos...) Dotyczy w szczególności konstrukcji ortopedycznej obuwia, jego właściwości biomechanicznych i jakości materiałów, z których jest wyprodukowane. Koncentrujemy się na dzieciach dopiero rozpoczynających swoją przygodę w raczkowaniem i chodzeniem oraz na dzieciach w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Znajdziecie u nas obuwie wiosenne, letnie, jesienne, zimowe, kapcie, kalosze, obuwie z różnymi systemami wiązań ( rzepy, sznurówki, klamry, system BOA ), obuwie z membranami m.in. GORETEX`em, obuwie ze światełkami, ekranem LED i powiązane ze smartfonem, obuwie z możliwością wykazania się własną inwencją twórczą – projektowanie designu przez dzieci lub rodziców ( obuwie na wymiar – ortopedyczne ).

Dodatkowo w sklepie dostępne są: środki pielęgnacji obuwia, skarpetki, rajstopki, czapeczki, plecaczki, gadżety dla dzieci, zabawki edukacyjne itp.

Szkolimy się, szukamy najlepszych na rynku produktów, nowości i innowacji. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapewnić stopom swoich dzieci możliwości prawidłowego rozwoju w odpowiednio dobranych butach przez profesjonalistów.

❗️ Oddajcie stopy swojego dziecka w nasze ręce ❗️

Więcej o BUCIORKU i o tym jak wybieramy dla Was buty tutaj.

Więcej o badaniach w naszym LABORATORIUM.


BUCIOREK OPOLE ( ❗️ JUŻ OTWARTE ❗️ )

CZYNNY:

▪️ pon-pt: 1️⃣1️⃣:0️⃣0️⃣ - 1️⃣7️⃣:3️⃣0️⃣

▪️ sobota: 1️⃣1️⃣:0️⃣0️⃣ - 1️⃣4️⃣:0️⃣0️⃣

Opole, pl. Piłsudskiego 11

☎️ 515 996 505

opole@buciorek.pl

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii